google-adwords

ADWORDS NEDİR?

 

Basitçe anlatmak gerekirse Adwords, Google ait olan ve ilgili kullanıcıları Web sitenize çekmenizde yardımcı olabilecek çevrimiçi reklamcılık platformudur. Adwords her gün google'da gerçekleştirilen milyonlarca aramadan yararlanmanıza olanak sağlar.İşletmeniz için reklamlar oluşturur ve reklamlarınızın google 'da alakalı arama sonuçlarının yukarısında veya yanında nezaman görüneceğini seçersiniz. Konsept basittir. Ürünleriniz veya hizmetleriniz ile alakalı kelimeler sisteme yüklenir ve ilgili arama yapıldığında firmanıza ait reklam belirdiğiniz alanlarda görüntüleme sağlanır. Böylelikle yeni müşterilere çabuk ve etkili ulaşım sağlamış olursunuz.

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

 

Adwords nasıl çalışıyor?

 

Pencere Tamiratı ile ilgili bir arama gerçekleştirdiğinizi var sayalım. Google milyonlarca site, blog ve dizin içerisinde "pencere tamiratı" ile ilgili en alakalı siteleri bulur ve listelenmelerini sağlar. Bu aramalar arasında en etkili şekilde sitenin görüntülenmesi için web sitenizde organik yapı ile çıkmak için bir çok çalışma yapılması gerekmektedir. Bu yöntem SEO. (Arama Motoru Optimizasyonu) ile gerçekleştirilmektedir. SEO kurallarının tam olarak yapılmadan Sitenize yayına girdiği an itibari ile Arama Motorlarında ilk sıralarda görüntülenebilmesi imkansızdır. Adwords web siteniz en üst sıralarda olmasa bile ilk 3 sırada ve sağ yan bölümdeki reklam alanlarında siteniz yayına açıldığı an itibariyle görüntülenebilir. Bu sayede sitenize kısa sürede ziyaretçi çektiğinizden solayı SEO kriterlerinin de tamamlanmasında önemli bir bölümünün aşılmış olmasında avantaj sağlamaktadır.

 

Yerel bir yerde aynı alanda hizmet veren birden fazla işyerinin olduğunu varsayalım. Googlede belirleyeceğiniz yerel hizmet bölgelerinde reklamlarınız sayesinde ilk sıralarda görüntüleme sayesinde rakiplerinizin önüne geçerek işletmenizin kısa sürede popüler olmasını ve büyümesini sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Google'da Olmanın Fayda ve Yararları;

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

İnternet Reklamcılığında Bütçe Planlaması

 

Çok fazla bütçeler harcamam gerekir diye düşünmeyin. Bütçenizi kendiniz belirliyorsunuz.Ayrıca Adwords 'e yeni giren müşteriler için Google'dan sunduğu bir çok avantajdan yararlanma şansınız da bulunmaktadır. Örneğin 25 TL'lik bir bütçe harcadınız Google 100 TL tutarında artı reklam bedelini adwords kampanyanıza yüklemesini anında yapıyor.Bu tutarlar harca kazan sistemi ile kademeli olarak 400 TL'ye kadar çıkabilmektedir. Aşağıdaki Videomızda Bütçe Planlamanızı belirlemede yardımcı olacak bazı ipuçlarımızı bulabilirsiniz.

 

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

 

KRM Bilişim olarak hizmet alanlarınız ile ilgili etkili reklam metinleri düzenleyerek, minimum bütçeler ile reklamların ilk sıralarda çıkmasını sağlıyoruz. Kampanya sonuçlarını anlık takip ediyor ve birlikte belirleyeceğimiz periyodlarda tarafınıza raporlamalar gerçekleştiriyoruz.

 

Google Adwords Hizmetlerinin yanı sıra Google Analytics Raporlamaları ve sitenize eklenmesi konusunda da hizmetlerimiz mevcuttur. Hizmet ücretlerimiz ve çalışma şartlarımız konusunda 0212 641 95 68 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz

 

KRM Bilişim alesi olarak amacımız kısa vadeli değil uzun soluklu bir birliktelik ile yükselişteki yapı taşlarınıza katkıda bulunmaktır.