Biz KİMİZ?

Biz kimiz

Biz kimiz sorusuna cevap vermek oldukça güçtür. Birisine kendini anlat dense; iyi yönlerini anlatmak istemez kaçınır, mütevazi olmaya çalışır. Bizi en iyi müşterilerimiz anlatabilir. Ancak sordunuz anlatmadan geçmek olmaz


KRM Bilişim olarak;  Tek kişilik personel ile küçük bir ofiste 2013 yılında;İstanbul’da faaliyetlerimize başladık. Hâlâ da küçük ama özgür bir ofis olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Özgürlük, mutluluk ve başarının doğru orantılı olduğuna inandığımızdan bu orantıyı işlerimize de yansıtmaya çalışmaktayız. Bu ölçüde siz değerli müşterilerimize özel hizmetler sunabiliyor, proaktif ve özenli olabiliyoruz. Ufak, tecrübeli ve yetkin bir ekip olduğumuz için hepimiz projelerin tümünden sorumluyuz. Yaptığımız Projelerde Müşterilerimizle de ekip olarak çalışarak hedef kitleleri arasında kısa bir yol bulmaya, yükselişte yapı taşlarınızdan biri olmaya çalışmaktayız.
Başarılı bir işin, ihtiyacı doğru tespit etmekle başladığını ve bu ihtiyaca doğru cevaplar vermekle ortaya çıktığını biliyoruz. Sadece iyi tasarıma, iyi fikre ya da iyi koda değil bunların mükemmel dengesine inanıyoruz.
Kısaca KRM;  çevrim içi büyümek isteyen işletmeler için yenilikçi, yaratıcı dijital hizmet sunan, değişen ve gelişen dünya teknolojisini yakından takip eden , müşteri  memnuniyeti odaklı çözümler üreten küçük bir bilişim atölyesidir. Firmamız müşterilerine verdiği tüm hizmetlerin her aşamasında müşterilerini haberdar etmekte ve projeler geliştirirken müşterilerimizin marka değerini göz ardı etmeden projeler tasarlamaktayız. Projelerimizi tasarlayıp satıp bağlantıyı koparmıyor müşterilerimizle daima iletişimde kalarak her aşama da  çözüm ortağınız olarak kalmaya odaklanıyoruz.
KRM BİLİŞİM olarak web tasarım , web yazılıme-ticaret ve danışmanlığı, Google Adwords,SEO( Arama Motoru Optimizasyonu), sosyal medya ve danışmanlığıgrafik tasarım bünyesinde Logo Tasarım, Kurumsal Kimlik ,  Kartvizit,  Broşür, Katalog vb. hizmetleri vermekteyiz.
KRM Bilişim olarak tabii ki küçük bir ofis olarak kalma hedefimiz yok  teknoloji ve bilişim konusunda kendi sürekli yenileyen bir firma olarak  misyon ve vizyonumuz doğrultusunda ilerlemek kendimizi geliştirmek  amacındayız.

Misyonumuz

Bilişim sektörünün verimliliğini, karlılığını ve rekabet potansiyelini arttırıcı çözümler üretmek.

Öncelikle KOBİ’ler ve tüm müşterilerimiz için, yenilikçi, fark yaratan, farkındalık sağlayan, değer katan, değerler oluşturan pazarlama iletişimi çözümleri geliştirmek,

Değişen koşullara uyabilmek için toplumsal, kültürel ve yönetimsel ortamlarda yeni yöntemleri kullanarak teknolojinin en yeni imkânlarını müşterilerimizin, bilgi teknolojileri, pazarlama, tanıtım ve marka imajı alanındaki ihtiyaçlarına cevap vermek, Müşterimizi rekabette  her zaman bir adım önde tutmak.

Norm kadro genişlemesinde yeni mezun olmuş Üniversite öğrencilerine fırsat vererek  kendini gelişmeye ve geliştirmeye adamış, Türkiye'deki Bilişim Sektörüne yeni bir güç, yeni bir vizyon katan, alanında uzman bir ekip oluşturmak.

Vizyonumuz

Dünyada, Bilişim sektöründe dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak, alanında öncü bir kuruluş olmak.

Tasarımcı, mühendis, geliştirici ve uygulayıcı kadromuz ile, Türkiye’de ve Dünya’da öne çıkacak teknolojik, yenilikçi ve farklı uygulamaları hayata geçirmek.

Pazarlama iletişiminde rekabet üstünlüğü için bilgi teknolojilerinin en üst düzeyde kullanılması gerektiğine inanarak, Türkiye' nin en yenilikçi interaktif digital reklam ve tanıtım çözümlerini geliştiren şirketi olmak.