Logo Tasarım

KARTVİZİT tasaRIM

 

Logo Tasarım

KARTVİZİT BASIM sÜRECİ:

 • *Yapılacak tasarımda yer almasını istediğiniz bilgileri  isim adres, logo,   e- mail  vb.  email yolu ile tarafımıza gönderiyorsunuz.
 • *Birkaç alternatifli tasarım hazırlayarak seçiminiz için tarafınıza dönüyoruz. 
 • *Beğendiğiniz bir tasarımı onaylıyor veya tekrar düzeltmeler talep ediyorsunuz.
 • *Onayladığınız işin ödemesini yapıyorsunuz.
 • *Onayladığınız ve ödemesini yaptığınız talebiniz, işin türüne göre belirtilen sürede hazırlanır.
 • Kartvizirleriniz kargo ile adresinize gönderilir.

SATIŞ SÖZLEŞMESİ
Gizlilik
Yukarda belirtilenler genel iş akışıdır. E-mail yazışmaları yerine büromuza uğrayıp tasarımı yüz yüze hazırlamak da mümkündür.
Müşteri Sorumluluğu: Talebinizdeki bilgilerin doğruluğundan müşteri sorumludur.. Lütfen bu noktaya iyi dikkat ediniz. Talep süresinde ileteceğiniz bilgilerde yanlışlık olması tasarıma aynen yansıyacaktır. Yapılan tasarımlar, baskıya verilmeden önce onayınıza sunulmaktadır. İşe onay vermeden önce bütün bilgileri kontrol etmeniz gerkmektedir.  Onay alınıp iş basıldıktan sonra, içerik ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir. Yeniden bastırmak için işin tam ücretinin yeniden ödenmesi gerekmektedir. 
Bilgisayar monitörlerinin renk ölçümleme farklılıkları nedeni ile oluşabilecek kalite kayıpları KRM Bilişim sorumluluğunda değildir. Gönderilecek dosyaların baskıya uygun biçimde CMYK renk formatında hazırlanması ve uygun Grafik Dosya Formatında kayıt edilmiş olması, müşterilerimizin sorumluluğundadır. KRM bilişime gönderilen dosyaların müşteriye ait olduğunu kabul eder ve sadece müşterinin isteği doğrultusunda baskıda kullanılmasını sağlar. 
Ahlak dışı, müstehcen işler basılmaz. Bizim bilip bilemediğimiz yasa dışı, isim, amblem, malzeme kullanımından doğan cezai takip sorumluluk işi gönderen kişiye aittir. Basılan işlerin içeriğinden dolayı KRM Bilişim hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. KRM Bilişim uygun görmediği işleri basmama hakkını saklı tutmaktadır.
KRM Bilişim Sorumluluğu: Baskı hatalarından veya  bozuk baskıdan KRM Bilişim sorumludur. Her hangi bir ek ücret ödemeniz gerekmeden talebiniz yeniden basılır.
KRM Bilişim diğer internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Bu bağlantılar, link verilen sitelerin grup şirketlerimize ait olduğunu ya da denetlendiğini göstermez. Bağlantı verilen sitelerdeki malzemeler "olduğu gibi" sağlanmakta ve açık ya da dolaylı hiç bir garanti verilmemektedir. KRM Bilişim, bağlantı verilen sitelerle ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmez. Bu sitelerin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğu garantisini vermez. AloKartvizit.com, bu sitelerdeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları, doğruluğu, kesinliği, güvenilirliği, zamanında olduğu ve sair hiç bir konuda garanti vermez.

 • Banka havalesi havalesi ile satış yapılabilir.
 • Ödemesi yapılmamış siparişler işleme alınmaz. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, tahsilatın yapıldığı ya da hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır.
 • Sipariş iptali ödemenin ulaşmasının ardından 30 dakika içinde (0212) 641 95 68 numaralı telefona veya info@krmbilisim.com e-posta adresine bildirilmelidir. Sipariş iptali için ürünlerin baskıya geçmemiş olması şartı aranır ve tasarım ücreti düşülerek ödeme iade edilir.
 • KRM BİLİŞİM siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura eşliğinde teslim edecektir. Siparişin geçerli olması için siparişi verilen malzemenin bedelinin ve KDV tutarının da hesaba yatırılması gerekmektedir. Not : KDV oranları %18'dir.
 • Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından KRM BİLİŞİM sorumlu değildir.
 • Şehir içi (İstanbul) siparişlerinde ürün baskısının gerçekleştiği günden itibaren  2 iş günü içerisinde, şehir dışından verilen siparişler ise 4 iş günü içerisinde alıcıya ulaştırılmak üzere kargoya  teslim edilecektir. Gönderiler kargo ile yapılır. Kargo ücretleri alıcıya aittir.
 • Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda info@krmbilisim.com 'a yazarak, durum ilgili kişilere bildirilebilir. Kargo Şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.
 • Ürünün iadesi ürün teslim alındıktan sonra 2 gün içerisinde yapılmalıdır.
 • İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.
 • İadesi yapılacak olan ürünler, KRM BİLİŞİM ‘in çalıştığı kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Kargo ücreti müşterimize aittir.
 • KRM BİLİŞİM’den  alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.
 •  

 • Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası


  Bu gizlilik politikası www.krmbilisim.com URL'i ve bu URL'in tüm alt bölümlerinde geçerlidir.
  KRM Bilişim müşteri firmalarının yayınlanması için bildirmiş olduğu adres, telefon, teknik destek e-posta adresi gibi bilgiler ilgili sayfalarda yayınlanır; ancak üye firmaların şifre, e-posta adresi,kredi kart numarası gibi kişisel bilgileri, ilgili üyenin onayı olmadan, kesinlikle başka yerde yayınlanamaz, üçüncü şahıslara iletilemez veya herhangi bir amaçla kullanılamaz.
  Site adli makamlar tarafından resmi bir istek olmadığı sürece, üyelerine ait hiçbir bilgiyi 3. şahıslara vermeyeceğini taahhüt eder. Sitenin bulunduğu teknik ortamlar çeşitli teknolojik yazılımlarla korunmakla birlikte site güvenliği internet ve bilgisayar güvenliğiyle sınırlıdır.
  Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri KRM BİLİŞİM tarafından güncellenebilir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol ediniz. 
  Yukarıdaki Gizlilik Politikası, KRM BİLİŞİM müşterisi veya ziyaretçisi olarak haklarınızı koruma altına almaktadır.