Kurumsal kimlik

 

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, sadece şirketin amblemi, logosu, kartviziti, zarfı, renkleri ile görünen yüzü değil, şirketin hedef kitleleri üzerinde yaratmayı amaçladığı etkiye yönelik; tüm faaliyetlerinde, hizmetlerinde, ürünlerinde izlediği görsel kimlik standartlarının tümü anlamına gelmektedir. Şirketler, kurumsal kimlikleriyle bir yandan kendi tanıtımlarını yaparken, diğer yandan da vizyon ve misyonlarına yönelik hedef kitleleri üzerinde de etkili olurlar. Yapılan uygulamalarda kullanılan renkler markaya karşı güven oluşmasını dahi sağlayabilmektedir. Kurumsal kimlik çalışmalarının tüm hizmet alanlarına, ofislere , şirket araçlarına, basılı evraklara da yansıtılması ile çalışanlar açısında aile çatısı altında bir araya gelindiğinin ve bütünlüğünün koruduğu duygusunun benimsenmesini sağlar. Güçlü bir kurumsal kimlik, güçlü bir biz duygusunu yaratır.

KRM BİLİŞİM olarak nasıl çalışıyoruz. Kurumsal stratejilerinizi veya yeni hedefleriniz doğrultusunda kamuoyuna sunacağınız tanıtım çalışmalarınızı proje olarak benimseyip basılı ve görsel medyada sizin için kullanılacak tüm çalışmaları organize ederek onayınıza sunarız. Kurumsal katalog tasarımlarınızda aynı mantık ile pazarlama stratejilerinizi inceleyerek doğru sayfalar hazırlanır. Yine bu tasarım müşteri portföyünüze göre matbaa baskı ve yapılacak laminasyon uygulamalarını en uygun olarak seçmenizi sağlamanız için profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz

Kurumsal kimlik çalışmalarımız bünyesinde KRM Bilişim olarak siz değerli müşterilerimize Konsept Tasarımı, Logo Tasarımı, Slogan, Kartvizit, Antetli Kağıt, Davetiye, Antetli Zarf, Broşür, Banner Tasarımı, El İlanı, Cd, Kartvizit, Katalog, e- Katalog, Online Sayfa Reklam Tasarımı vb.hizmetleri sunmaktayız.

Read More