SEO

SEO

ARAMA MOTORU optimizasyonU

 

 

Seo ingilizce olarak Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin baş harflerinden oluşur. Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.

 

Seo çalışması 2 ye ayrılmaktadır. 1. Site içi seo, 2. Site dışı seo.  Google’ın indexlemesi her ikisinde de asıl etki süresini belirleyen kriterlerdir. Yapılan çalışma site içi seo çalışması ise, arama motoru botunun sitenizi bir sonraki ziyaretinde etkisini hemen arama motoruna yansıtır. Site içi düzenlemelerin etkisi çok daha hızlı görülmekle birlikte bu süre tamamen sitenin index sıklığına bağlıdır.  Aktif bir site için birkaç saat, orta düzey için birkaç gün, pek güncellenmeyen siteler için birkaç haftada site içi seo düzenlemeleri etkisini gösterir. Site dışı çalışmaların etki süresi, daha çok yapılan çalışmanın niteliğine, şekline ve sektörün seo rekabetine bağlıdır. Backlink aldığınız sitenin güncellenme (indexlenme) sıklığı da backlink etki süresi bakımından önemlidir. Ortalama olarak bir backlink çalışmasının etkisi 5 – 15 gün arasında görülür diyebiliriz. Ancak bazı sektörler vardır ki, ilk sayfa sıralamaları 1 gün içerisinde bile birkaç kez değişebilmektedir. Sizin için neler yapabiliriz; Web sitenize popülerlik kazandırmakla işe başlarız. Bunun için bir çok yayın organı alternatif olabilir. İncelemelere göre İnternet ziyaretçisi yine İnternetten gelmekte ve bir sitenin en iyi ziyaretçi kaynağı ilk olarak yine İnternet olmaktadır. Yani kısacası sitenize ilk adım olarak ziyaretçi trafiği sağlamalıyız. Ardından standart Seo standartları ile yola çıkarız. Bir sitenin meta ayarları, içerik metin Optimizasyonu, siteye yerleştirilmiş görsellerin Optimizasyonu, hazırlanmış sayfaların birbirine uyumluluğu ve bir o kadar da önemli olan hitap ettiği hedef kitleye olan uyumluluk Seo uzmanlarımız tarafından Optimizasyon tanımlamaları sağlanarak uygulamaya başlanır. Siteniz yaklaşık 3 ay içrisinde yapılan çalışmalar sonucunda belirleyeceğiniz 5 kelime de ilk sayfa da görüntülenme sağlanmış olur.

 

Bu anlamda sizlere daha fazlasını vermek için sürekli yeni çalışmalar yapan firmamız ile alanınızda yükselerek rakiplerinize fark oluşturabilirsiniz. Sürekli yenilik ve en iyi sonuçlara ulaşmanın kolaylıkları içinde çalışmalarımızdan verim alarak başarılı firmalar arasına girebilirsiniz. Kurumsal SEO danışmanlığı alanında en başarılı yerlere gelmek için sizi de davet ediyoruz. Yeni nesil sitelere ait tüm çalışmalar hakkında fikir sunabilen ve bu fikirlerle de en iyisine sahip olmanızı sağlayan firmamız, çalışmalarında en kapsamlı detaylara yer vererek sağlıklı sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır.

 

 

KRM Bİlişim hemen hemen her Web sitesine çözümler sunmaktadır. En güncel teknolojik projelerimizi sizinle de paylaşalım.Sizin için neler yapabilirizi belirlemiş olduğumuz Paketlerde sıralamaya çalıştık. Paketler aylık hizmet bedellerini içermektedir. Farklı özellikli paketler için SEO Uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

seo paketleri